Wersje językowe
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Przesyłki międzynarodowe

Przesyłka kurierska do 3kg GR-PL lub PL-GR Przesyłka kurierska do 3kg GR-PL lub PL-GR
Producent: TNT/FEDEX
Cena:

119,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przesyłka kurierska do 10kg GR-PL lub PL-GR Przesyłka kurierska do 10kg GR-PL lub PL-GR
Producent: TNT/FEDEX
Cena:

149,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przesyłka kurierska do 20kg GR-PL lub PL-GR Przesyłka kurierska do 20kg GR-PL lub PL-GR
Producent: TNT/FEDEX
Cena:

209,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przesyłka kurierska do 29kg GR-PL lub PL-GR Przesyłka kurierska do 29kg GR-PL lub PL-GR
Producent: TNT/FEDEX
Cena:

249,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koszt dostawy paczkomat Inpost gabaryt B/C Koszt dostawy paczkomat Inpost gabaryt B/C
Producent: INPOST
Cena:

14,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przesyłka kurierska Polska (do 29kg) Przesyłka kurierska Polska (do 29kg)
Producent: Fedex
Cena:

19,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przesyłka paletowa Polska Raben/Geodis mini 30-100kg Przesyłka paletowa Polska Raben/Geodis mini 30-100kg
Cena:

123,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Krok po kroku jak działa nasza usługa kurierska w trybie "door to door". Gwarantujemy najniższą cenę w Polsce ,oferujemy usługę z wliczonym rabatem -50% względem cennika detalicznego TNT EXPRESS/FEDEX bez dopłaty za tzw terytorium odległe czyli na przykład wyspy greckie.  Zawsze wystawiamy rachunki z 23% VAT za usługę !

1. Spakuj odpowiednio bezpiecznie swoją przesyłkę, pamiętaj o sprawdzeniu listy przedmiotów zabronionych w przesyłkach kurierskich.

Opakowanie zewnętrzne musi być odpowiednio dostosowane do rozmiarów i wagi zawartości przesyłki. Niewypełnione opakowania mogą ulec zgnieceniu, a zbyt ciężkie zniszczeniu. Wnętrze paczki powinno być wypełnione materiałem amortyzującym, który zapobiega przemieszczaniu transportowanych towarów wewnątrz paczki. Przesyłki są sortowane automatycznie, zdarza się, że spadają one z pewnej wysokości. Poradnik jak bezpiecznie spakować przesyłkę jest tutaj.

2. Dokładnie zważ i zmierz opakowanie, oferujemy 3 opcje przesyłek do 10kg ,10-19.99kg i 20-29kg. Bardzo istotna jest również waga gabarytowa. Wagę gabarytową przesyłki obliczamy wg wzoru:długość(m) x szerokość(m) x głębokość(m) x (współczynnik) 200. Jeżeli waga gabarytowa jest większa od wagi fizycznej koszt transportu oblicza się wg wagi gabarytowej. Przykład: paczka o masie brutto 15kg i wymiarach 50cm x 50cm x 50cm. Waga gabarytowa jest obliczana wg wzoru 0.5m x 0.5m x0.5m x (współczynnik)200 =25kg W tym przypadku wybieramy opcję transportu 20-29kg. Wszelkie niestandardowe przesyłki ponadgabarytowe jak np. obrazy, narty itp. wyceniamy indywidualnie. 

3. Wrzuć do koszyka jedną z trzech opcji usługi i przejdź przez proces zamówienia i płatności, Bardzo ważne: wpisz swoje dane na które wystawimy paragon lub fakturę VAT, wybierz odbiór osobisty i kraj dostawy Polska (inaczej nie da się ominąć algorytmu sklepu i system naliczy dodatkowe koszty)

4. WPISZ DANE MIEJSCA ODBIORU I DOSTAWY  W   FORMULARZU (link)

5. Do 24 godzin otrzymasz na swój adres email list przewozowy oraz potwierdzenie odbioru, należy je wydrukować , list przewozowy naklejamy na paczkę , jedną kopię potwierdzenia podpisuje kurier jako dowód odbioru przesyłki. W razie , gdyby kurier się nie pojawił prosimy o kontakt. Przesyłkę można również zostawić w dowolnym punkcie TNT / FEDEX.

6. Możesz śledzić całą drogę swojej przesyłki wpisując jej numer tutaj.

PROSIMY RÓWNIEŻ O ZAPOZNANIE SIĘ Z WAŻNYMI INFORMACJAMI 

USŁUGĘ WYSYŁKI NA TRASIE GR-PL realizujemy WYŁĄCZNIE dla podmiotów gospodarczych z aktywnym numerem NIP w Polsce lub VAT UE GR, jak wynika z ustawy VAT nie możemy wystawić paragonu konsumentowi zlecającemu odbiór w kraju UE innym niż nasza rezydencja podatkowa czyli PL. W przypadku kiedy nie macie Państwo aktywnego numeru NIP przedsiębiorcy w PL lub VAT UE GR prosimy o kontakt.

UWAGA JEŻELI ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI STANOWI PŁYN (OLIWA) WYMAGANE JEST ZAPAKOWANIE TAKIEJ PRZESYŁKI W DREWNIANĄ SKRZYNKĘ! KAŻDE INNE OPAKOWANIE NIE JEST RESPEKTOWANE PRZEZ OPERATORÓW KURIERSKICH.

W cenie usługi ubezpieczenie do 300PLN , opcja dopłata ubezpieczenie: +1% od sumy ubezpieczenia mnie mniej niż 45PLN , szkło wyłączone jest z ubezpieczenia (należy bardzo dokładnie spakować). W razie dodatkowego ubezpieczenia prosimy o kontakt.

Uwaga jeżeli waga zważona (zmierzona)  przez przewoźnika przekroczy 30kg ( waga fizyczna lub gabarytowa) nastąpi  dopłata do usługi  wg cennika detalicznego przewoźnika minimum 100 EUR . Dla bezpieczeństwa maksymalna waga fizyczna lub gabarytowa  powinna być < 29kg.

Opakowane lub nieopakowane przedmioty o cylindrycznym kształcie (rury, tuby lub walca), które nie mogą być sortowane automatycznie  wymagają obsługi manualnej, dopłata minimum 45EUR. 

Jeżeli w przesyłce znajduje się oliwa lub inna ciecz paczka powinna być bardzo starannie zapakowana i zabezpieczona, aby uniknąć zabrudzenia sortera automatycznego. Cała kartonowa paczka powinna być szczelnie owinięta folią strech.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium