Wersje językowe
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Współpraca B2B

Sekrety pysznej kreteńskiej kuchni tkwią w najlepszych składnikach, będących darami tamtejszej łaskawej natury. Podchodzi się do nich z niebywałą troską i szacunkiem, by w efekcie móc cieszyć się prawdziwie zdrowym, wyśmienitym posiłkiem. Za tym smakiem się tęskni i na próżno go szukać w alejkach dyskontów. Ekologiczną żywność, o certyfikowanej jakości znaleźliśmy w okolicznych gajach oliwnych, ogrodach i farmach. U sprawdzonych i zaufanych gospodarzy, dla których proces produkcyjny to sztuka i zamiłowanie. Tak jak kreteńskie jedzenie, na wyspie urzekły nas kosmetyki: wytwarzane na miejscu, jedynie z naturalnie dostępnych składników. Zachwycające z uwagi na jakość, jak i dobroczynne właściwości – dowód na to, że natura potrafi zdziałać cuda.

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu, restauracji lub w inny sposób dystrybuujesz produkty spożywcze i chciałbyś ożywić swój biznes wprowadzając do oferty nowe produkty wysokiej jakości, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy:

Adres e-mail: b2b@kreta24.pl

Telefon: 32 231 55 80

CO ZYSKUJESZ STAJĄC SIĘ NASZYM PARTNEREM:

Ożywiasz Twój biznes. Zyskujesz większą rozpoznawalność Twojej firmy. Zdobywasz nowych klientów. Gwarantujesz produkty 100% naturalne , najwyższej jakości pochodzące ze Krety lub Grecji kontynentalnej o wysokich wartościach odżywczych. Robisz krok naprzód w odniesieniu do Twojej bezpośredniej konkurencji. Rozszerzasz asortyment i kategorię oferowanych produktów. Zyskujesz pełne wsparcie marketingowe odnośnie naszych produktów. Stajesz się częścią naszego zespołu, w związku z czym Twój biznes zostaje włączony do naszej bazy danych i jest reklamowany na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium