O nas prywatnie

Kim jesteśmy...

Na co dzień zajmujemy się informatyką ale udało nam się połączyć pasję związaną z naszym "miejscem na ziemi" Kretą.

Stanowimy zgrany zespół młodych ludzi. Naszym celem jest propagowanie "zdrowego stylu życia"  i aktywnego wypoczynku. Od lat jeździmy w nasze ukochane miejsce , gdzie czas płynie wolniej i nikt się nie spieszy. 

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów , które  pochodzą w większości z Krety

Organizujemy również wyjazdy wakacyjne i integracyjne. Zwiedzanie wyspy własnym bezpiecznie wynajętym samochodem jest znakomitą alternatywą dla osób , których nie bawią zatłoczone miejsca i przebywanie wyłącznie na hotelowym basenie. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje. Potrafimy zorganizować integracje włącznie z szkoleniem /współpracujemy z renomowaną firmą szkoleniową/  , wyjazdy samochodami terenowymi w góry , wędkowanie na łodzi, uroczystości / w tym ślubne/ , sesje fotograficzne i wiele innych różnych pomysłów. 

Będziemy starali się sukcesywnie zwiększać asortyment produktów regionalnych , ponieważ mamy to, co najlepsze z Krety !

Zapraszamy do wypoczynku w naszych sprawdzonych kameralnych apartamentach , które są położone bezpośrednio nad morzem. W ciszy i spokoju możecie Państwo spędzić czas. Jest to również znakomite miejsce dla rodzin z dziećmi . Apartamenty położone są na typowej wsi , jednocześnie będąc znakomitym miejscem wypadowym do aktywnego zwiedzania zachodniej części wyspy.

W drodze na Balos

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl